O BLOGU

W świecie zaburzonych proporcji między tym co dobre i co złe, właściwe i niewłaściwe, między tym, co przyzwoite, a tym co już nie, jesteśmy my, RODZICE, którym los ofiarował cudowny dar życia w postaci naszych kochanych DZIECI. Blog, który powstaje spod mojego pióra (czytaj klawiatury :) ) nie jest zbiorem zasad, według których życie staje się prostsze i szczęśliwsze. "Naturalnie dziecko" to miejsce, gdzie chciałabym podzielić się moją filozofią na życie, która brzmi - powrót do natury. Tak po prostu :) Nie znaczy to, że mieszkam w jaskini, ani że poluję na zwierzynę :) Staram się za to czerpać z natury, to, co dobre dla moich dzieci, a przy okazji dla całej mojej rodziny. Z wykształcenia jestem chemikiem i wiem, że to, co oferuje nam większość firm kosmetycznych, spożywczych nie jest i nie może być dobre dla nas, a tym bardziej dla rozwijających się dzieci. Żywność naszpikowana "chemią", modyfikowana genetycznie, fast foody, pachnące i ładnie zapakowane syntetyczne kosmetyki, w końcu zatrute powietrze - to wszystko sprawia, że żyjemy w świecie, który staje się naszym wrogiem, nie przyjacielem. Sami na to pracowaliśmy wiele lat, a teraz szukamy odwrotu. Jak ja radzę sobie w tym świecie? Chcę Wam, drogie Mamy i Tatusiowie pokazać, to, co dla mnie ważne, czego używam na co dzień, czego unikam. Może dzięki temu i Wy wejdziecie na nową, zdrowszą drogę w życiu, czego Wam życzę :) Na blogu znajdziecie również sporo materiałów na temat nowej metody żywienia małych dzieci zwanej BLW. Poczytacie o naszym wspólnym rodzinnym podróżowaniu w poszukiwaniu fajnych, ciekawych miejsc z dala od zgiełku wielkich miast. Będę chciała również podzielić się moimi doświadczeniami w testowaniu różnych kosmetyków naturalnych. 

 Jak wychować dziecko NATURALNIE w naszym SZTUCZNYM świecie?? Zapraszam do lektury, wymiany opinii, komentarzy. Poznajmy się :)

5 komentarzy:

 1. Bardzo się cieszę, że natknęłam się na tego bloga. Z chęcią będę śledzić! Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam do lektury. Jeszcze dziś o zdrowych "drugich śniadaniach" do szkoły. Polecam :)

   Usuń
 2. Bardzo ciekawy blog :) Będę zaglądać częściej! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny blog. Chętnie tu będę zaglądała.

  OdpowiedzUsuń
 4. Twój blog nadaje się do tego konkursu! www.hipoalergiczni.pl/konkurs - wystarczy, że wyślesz zgloszenie redakcja@hipoalergiczni.pl

  OdpowiedzUsuń