wtorek, 4 lutego 2014

LOGONA - ŻELE DO ZĄBKÓW

W poszukiwaniu zamiennika pasty do zębów dla moich dzieci (przypomnę dotąd używaliśmy Lavery NATURALNA PASTA DO ZĘBÓW) trafiłam na inną, równie interesującą pastę. Nasz nowy nabytek ma równie mocno truskawkowy zapach i intensywny czerwony kolor. To pasta firmy Logona. Dla odmiany pastę tą można dostać również w postaci żelu o smaku miętowym.

Produkt składa się wyłącznie ze składników pochodzenia roślinnego, bez wszelkich polepszaczy typu konserwanty, barwniki czy substancje zapachowe.
Żele Logona Kids nie zawierają w składzie fluorku, o czystość i zdrowie ząbków dbają ekstrakty roślinne. Z kolei rumianek i mirra delikatnie pielęgnują dziąsła. Dodam, że produkt jest certyfikowany, w niemieckich testach OKO TEST uzyskuje najwyższe noty.
Moje dziecko stwierdziło, że nowa pasta niczym się nie różni od poprzedniej. Zapach obu odpowiada jej tak samo :)
Jeśli chodzi o cenę to około 12 zł/50 ml.

Już niebawem na blogu pojawi się konkurs, w którym pasta Logona będzie jedną z nagród. Zapraszam do śledzenia wpisów :)

2 komentarze:

  1. Poczułam się teraz jak kompletna ignorantka. Powiem Ci, że jeszcze o ile o tyle w zdrowym/ naturalnym odżywianiu jakoś się orientuję to pod kątem nazwijmy to dodatków, tak jak w przypadku np.pasty do zębów nie miałam o tym pojęcia...

    OdpowiedzUsuń
  2. Skąd się bierze truskawkowy zapach jeśli nie ma substancji zapachowych? Jeśli są naturalne składniki to jaki jest termin przydatności tej pasty bo bez konserwantów długo nie pociągnie? Muszę przeanalizować skład nim czegoś użyję :)
    I co na temat takiej pasty mówią dentyści?

    OdpowiedzUsuń