niedziela, 16 marca 2014

ROZWIĄZANIE KONKURSU

Nadszedł szczęśliwy dzień rozwiązania konkursu :) Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu za zainteresowanie tematem i zaangażowanie. Cieszę się, że nasz kraj jest atrakcyjnym celem Waszych podróży i wycieczek, i że dzięki takim konkursom możemy chwalić takie miejsca i dzielić się pomysłami na "naturalne wakacje". Wybór zwycięzców był dla mnie naprawdę trudny bo wiele pomysłów było inspirujących i ciekawych. Ale jak to w konkursie ktoś musi wygrać, a ktoś przegrać, dlatego czynię swą powinność i ogłaszam, że:

zwycięzcą konkursu na "naturalne wakacje z dzieckiem" jest

Paulina Rybińska

za "reklamę" naszych pięknych gór. Polska ma się czym pochwalić jeśli chodzi o tereny górskie, jest mnóstwo niezwykłych miejsc na wędrówki z dziećmi, zabawy na łonie natury i żywy kontakt z przyrodą. Wierchomla to jedno z takich miejsc, w które warto wracać aby zaszczepiać w naszych pociechach miłość do przyrody. Dziękuję za ten pomysł! Paulina wygrywa pieluszkę wielorazową wraz z wkładem ufundowaną przez Nadu.Gratuluję!!!Drugą nagrodę - zestaw kosmetyków zdobywa

Aga

 za wychwalanie polskiej wsi - pięknej, pachnącej, ciekawej i jak najbardziej naturalnej. Polska wieś to niezwykłe miejsce dla maluchów, gdzie kontakt z przyrodą jest nieograniczony, a każdy pobyt niezwykle edukacyjny. Gratuluję także Adze!!!

Jeszcze raz dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zapraszam na kolejne rozdania, które już niebawem na blogu.

Zwycięzców proszę o kontakt na maila, ustalimy adresy do wysyłki nagród
annankras@gmail.com

4 komentarze:

 1. Chwilę to zajęło, ale udało mi się nadrobić :) Bardzo fajnie piszesz!!! Zapraszam do siebie :)

  http://stormofhormones.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny blog już poleciłam go rano mamą w przedszkolu ;) ja ze swojej strony mogę polecić sklep http://www.memoland.pl/ często zaopatrujemy się tutaj w zabawki dla dzieci mnóstwo rabatów i szybka wysyłka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi miło, dziękuję i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń